PROSVIŤ A VYPRÁVĚJ II

390 Kč
SKLADEM 5 KS

Tyto prosvěcovací kartičky slouží jako osnova pro vyprávění vlastních příběhů. Prosvítíte je baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem a příběh může začít :-) Rozvíjí slovní zásobu a fantazii. Způsobů využití je nespočet.

 

hra     nadoma     3-99     

 

 

 

Na video se můžete podívat tady:video

Kategorie: E-shop

Popis:

Tyto prosvěcovací kartičky slouží jako osnova pro vyprávění vlastních příběhů, podněcují fantazii, podporují slovní zásobu a baví celou rodinu. Kartičky prosvítíte baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem. Způsob hraní je na vás!

Hra je to úžasně jednoduchá a přitom geniální ;-) Nechává totiž maximální prostor fantazii. A je to zábava pro celou rodinu. Co je vlastně na obrázku? No, věřte nebo ne, ale ne vždy je odpověď zcela jasná a jednoznačná. Každého možná napadne něco jiného.

Např. obrázek žárovka - předmět, světlo, rozsvítit, nápad, vynálezce atd.

 

Můžete si každý náhodně vytáhnout 5 kartiček a vymyslet k nim příběh nebo zapojit do hry všech 20 kartiček. Karty vám může někdo určit nebo si jejich posloupnost upravíte sami. Zkuste kartu přibližovat a oddalovat od světla, uvidíte, co to udělá:-)

Můžete zkoušet říkat synonyma, opaky, překládat do cizího jazyka nebo to, co vidíte, zkoušet předvádět. Můžete ke slovům vymýšlet přídavná jména, přívlastky, slovesa nebo rovnou celé věty.

Můžete si slova vytleskat, určit jejich první či poslední hlásky, vymyslet k nim rýmy (žárovka-bábovka) nebo synonyma (kolo-bicykl).
Určitě vymyslíte spoustu dalších způsobů, jak je využít.
Nás moc baví a to bez rozdílu věku a pohlaví. Často je i využíváme jako zábavnou učební pomůcku.

Dvojka v názvu označuje "druhou" verzi" této hry, ne "druhý" díl. Nebojte se tedy začít přímo s ní, první verze je nenávratně vyprodaná. Může ji ale skvěle doplnit, protože obsahuje 20 nových obrázků. 

 Tip na závěr: My si doma rádi stavíme z dek a polštářů bunkr a promítáme v něm.

 

HRA Prosviť a vyprávěj II obsahuje:

  • 20 karet z tvrdého papíru s prořezanými obrázky zvířat, předmětů, dopravních prostředků, emocí atd.

 

Pozor: světelný zdroj není součástí balení.

 

Vymyslely jsme, otestovaly na vlastních dětech a vyrobily v České republice :-) Jana a Jitka 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty