Objednávky odesíláme 1x týdně, v úterý. Pokud potřebujete odeslání urychlit, prosím, dejte nám vědět.

Malý hvězdář + Přírodní opalovací tyčinka ATTITUDE

650 Kč 780 Kč Sleva 17 %
Skladem

Pro ty, kdo s sebou na výlet nechtějí nosit velké balení opalovacího krému a chtějí se bezpečně chránit, tady máme skvělou akci.

Zvýhodněný set: přírodní opalovací tyčinka na obličej a rty značky ATTITUDE + Poznávací Sada malý hvězdář (ušetříte 130 Kč)

Pozorujte hvězdy a učte se souhvězdí se Sadou Malý hvězdář. Obojí sbalíte do malého baťůžku a můžete vyrazit na výlet.

Kategorie: E-shop

Oblíbená poznávací sada Malý Hvězdář originálním způsobem seznamuje děti s nejznámějšími souhvězdími. Stačí prosvítit proříznuté hvězdičky a rázem je v pokojíčku noční obloha. Více o ní se dočtete zde https://www.pikle.cz/vzdelavaci/maly-hvezdar/. 

+

100% přírodní minerální opalovací tyčinka od ATTITUDE zajistí tu nejbezpečnější a nejpraktičtější péči při pobytu na slunci pro celou rodinu. Ochranná tyčinka na obličej a rty SPF 30 v praktickém malém balení do kapsy! 

Díky obsaženému olivovému oleji, kakaovému a bambuckému máslu hydratuje pokožku.Je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně.  Více o ní se dočtete zde  http://www.babystart.cz/attitude-opalovaci-tycinka_rodina.php.

Datum spotřeby min. do 11/2019.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .