Objednávky odesíláme 1x týdně, v úterý. Pokud potřebujete odeslání urychlit, prosím, dejte nám vědět.

Náš příběh

PIP_1839_eshop

 

 

Jana

Od dětství nejraději ze všeho vyrábím, kutím, pletu, vyšívám nebo háčkuju. Skoro vždycky mám u sebe nějaké bavlnky, knoflíky, látky, kamínky, korálky a další nezbytnosti, ze kterých mohu ve volné chvilce něco udělat.

Inspirací mi je nekonečná dětská fantazie a vše, co vidím kolem sebe. Ráda zkoumám, odkud věci jsou, jak a kde vznikly a kdo je vyrobil. Svými výrobky se vždy snažím někoho potěšit a vážím si každého, kdo něco dělá poctivě a nemyslí při tom jen na sebe.


Jitka

Moc mě baví stále něco vymýšlet. Program na dětské oslavy, originální dárky, nejrůznější vychytávečky...

Když jsem byla na mateřské a uvědomila si, jak úžasné je být s dětmi a něco pro ně tvořit, rozhodla jsem se, že se do korporátu už nevrátím a dám konečně prostor své hravosti a tvořivosti.

Nejprve jsem spustila blog www.cutblog.cz o vybíjení kreativity na řezacím plotru (mimochodem – opravdu skvělá věcička), ale pak  jsem potkala Janu a věci nabraly rychlý spád.

Její kufříky, nadšení i přístup k životu mě nadchly a brzy začal vznikat náš společný sen – e-shop pro české autorské hračky z přírodních materiálů, které děti opravdu zabaví a které budou i rodiče chtít schovat, přestože už ve sklepě není k hnutí.