Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

DŘEVĚNÉ OZDOBY FOLKLOR

310 Kč
Skladem

Přiveďte jaro do svých domovů s jarními / velikonočními dekoracemi LORE. Kvalitní dekorace z bukového dřeva inspirované folklorním ornamentem od ilustrátorky Kristýny Klaban Gregorové.

Kategorie: E-shop

Kolekce LORE vyjadřuje JARO ve všech svých krásách. Oslava znovuzrození, rozkvětu, nového života, nového startu. Kristýna spojila typické jarní motivy a tradiční ornamenty a přenesla je do nového pojetí. Vznikla tak kolekce nadčasových a vkusných dekorací, které jistě rozněžní i zatvrzelého minimalistu. Ozdoby jsou z dílny www.jaa-ty.cz a jejich ilustrátorka je zároveň i autorkou knížky Vodavoděnka.

 

Sada  obsahuje 5 ks jarních ozdob a to konkrétně tyto motivy:

Beránek, bledule, srdce, vlaštovka a zajíc.

 

Dekorace jsou vyrobeny z pevné bukové překližky a ručně broušeny. Ozdoby nejsou povrchově upraveny, zanechávají si tak přirozený vzhled. Buk zvítězil pro jeho tvrdost a krásnou jemnou strukturu dřeva.

K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání.

Není vhodné produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty