Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

Kdo kuje Pikle

 

Red and Cream Illustrative Restaurants Business Card (1)_1 

 

 

jana (3)

Moc mě baví stále něco vymýšlet a pak to i realizovat. Jsem pro každou srandu a podle sebe vím, že nejcennější jsou zážitky. A tak dětem organizuji narozeninové bojovky, vymýšlím originální dárky a snažím se podněcovat jejich vlastní úžasnou fantazii a kreativitu.

Z mého dětství si pamatuji, jaké jsem měla hračky a jak jsem si jich vážila, protože jich moc nebylo. S jednou věcí jsem vymyslela snad úplně všechno. Moje máma všechny naše hry a hračky schovala, tak je postupně dědí moje a sestry děti. Snažím se, aby to u mých kluků (5 a 8) bylo stejně. A i u našich hraček, které s Janou vymýšlíme.

 

 


jana (4)Miluji děti, hlavně ty svoje:-), zvířata, přírodu a spokojené lidi. Mám ráda pohodu, kdy všechno plyne tak, jak má, a já si tím jen tak proplouvám. Hrozně ráda pozoruji svět, ráda vymýšlím hry, aktivity a mám ráda proces vzniku hraček od začátku až do konce. Už jako dítě jsem pořád něco vyráběla, pletla, háčkovala, vyšívala...

Děti mě inspirují tím, jak je pro ně všechno jasné, neřeší, jak by se co mělo dělat, ale dělají to, jak to cítí. Baví mě jejich stoprocentní radost a zaujetí.

K životu potřebuji svou rodinu, svůj domov, procházky s naší chrticí, dobré jídlo, kafe a slunce.

 

 

 

Jana o Jitce     Jitka o Janě (2)

 

 

Související produkty