Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

KDE ROSTOU PENÍZE?

160 Kč 200 Kč Sleva 20 %
Skladem

Pokud si chcete s dětmi povídat o penězích do hloubky, vysvětlit jim, odkud se berou na vašem účtu, co všechno se musí platit nebo proč je nesmysl závidět druhým, tahle kniha je právě pro vás!

 

vzdelavaci

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.255 kg

Jako jediná na českém trhu se věnuje právě finanční osvětě dětí ve věkové kategorii 6–9 let.

Hlavní hrdinové knihy Adam a Adélka Penízkovi žijí s maminkou Veronikou a tatínkem Martinem v domě č. 3 v ulici jménem Lakomá. Rodiče s pomocí tety Majky děti provázejí různými běžnými situacemi týkajícími se nakupování, hospodaření i vysvětlování, proč nelze mít všechno.

Až si ji děti mladšího školního věku (třeba i společně s rodiči) přečtou, měly by chápat souvislost mezi prací a získáváním peněz a orientovat se v základních finančních termínech. Knížka, doprovázena třiceti ilustracemi, přináší víc než rámcovou orientaci ve světě peněz a to skvělou zábavnou formou. Děti se z ní dozví i to, proč je hloupé někomu závidět a že v životě existuje spousta důležitých věcí, které se za žádné penízky koupit nedají. A protože knížky pro tuto věkovou kategorii by vždy měly mít i něco navíc, mohou si děti některé ilustrace samy vybarvit.

 

O knize:

  • Autorka/ilustrace: Denisa Prošková
  • Vydáno: 2014
  • Počet stran: 92
  • Vazba knihy: měkká/brožovaná
  • Rozměry: 15,5 × 21 cm
  • ISBN: 978-80-905771-0-7

 

 

Knihu skvěle doplní Sada Moje peníze: https://www.pikle.cz/e-shop/moje-penize-sada/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty