Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

KUFŘÍK Svět fantazie - ilustrace Andrea Tachezy - prázdný, bez vybavení

550 Kč
Skladem

Jedinečný kufřík s ilustrací Andrey Tachezy, kouzelnice, která kombinuje různé techniky a materiály,  sběratelky starých výstřižků a knížek z antikvariátů.

 

 vzpominka     3-99

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.415 kg

Tento kufřík jsme pojmenovaly SVĚT FANTAZIE, protože na něm najdete nespočet příběhů a překvapivých situací a ručíme vám za to, že nad nimi budete žasnout pokaždé, když kufřík vezmete do rukou.

Vy ho můžete naplnit svými vzpomínkami, radostmi a dalšími nezbytnostmi a vložit tak do něj příběh svůj. Kufřík je opatřen gumičkou, která bude držet vaše poklady, nebo si na ni něco připevníte kolíčkem.

Autorka ilustrací Andrea Tachezy vystudovala VŠUP, atelier filmové a televizní grafiky. Od ukončení studila se věnuje kresbě, grafice a ilustraci. Je sběratelkou příběhů, recyklátorkou materiálů a milovnicí koláže. Ilustrovala desítky knížek, za což získala několik ocenění. (www.andrea-tachezy.com)

Jsme moc rády, že právě s Andreou jsme mohly vytvořit limitovanou edici Kufříkov - Svět fantazie.

 

  • ručně šitý kufr velikosti 35x23x10,5 cm s kovovým okrajem,
  • vyroben v české továrně Kazeto,
  • žlutý vnitřek,
  • žluté látkové ucho,
  • gumička, která se dá snadno sundat a zase vrátit zpět,
  • bez vnitřního vybavení a doplňků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty