POZNÁVACÍ SADA – Malý hvězdář

420 Kč
Skladem

Poznávací sada Malý Hvězdář originálním způsobem seznamuje děti s nejznámějšími souhvězdími. Stačí prosvítit proříznuté hvězdičky a rázem je v pokojíčku noční obloha. Kartičky se souhvězdími lze vzít s sebou i ven a zpestřit si pozorování nebe hledáním souhvězdí.

 

vzdelavaci     od5     nadoma     naven

 

Kategorie: E-shop

Většina mužů ráda hledí ke hvězdám a tak nás nepřekvapuje, že tuto Sadu si na trzích často kupují muži sami pro sebe. Každý by rád uměl poznat všechna souhvězdí a tahle sada k tomu může alespoň trochu dopomoci. Trénovat můžete doma na stěně nebo si vytvořit hvězdné nebe přímo v pokojíčku!
Karty prosvěcujte jedním světelným zdrojem, třeba mobilem. Pokud má baterka nebo lampička více ledek nebo žároviček, bude obraz rozmazaný.
Sada obsahuje několik celoročních souhvězdí a řadu nejznámějších souhvězdí rozdělených podle ročních období. Pomocí barevných samolepek je možné si jednotlivé karty označit.

 

Poznávací sada Malý hvězdář obsahuje:

  • 18 karet souhvězdí.
  • 1 kartu s povídáním o souhvězdích.
  • 4 úvodní karty k ročním obdobím.
  • Barevné samolepky k označení ročních období.

 

Pozor: světelný zdroj není součástí balení.

 

 

Sadu ukuli Pikle a Míša z mklife http://mklife.cz/darovacka-jak-jsem-si-vyrobila-hru/.

Prototyp vznikl díky řezacímu plotru (www.forart.cz) a byl výsledkem soutěže na blogu Cutblog.cz http://cutblog.cz/soutez-hra-maly-hvezdar/.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
8x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x

Související produkty