Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

NEBOJ, NEBOJ!

399 Kč
Momentálně nedostupné

Neboj, neboj! je kniha o strachu pro malé strašpytle i velké nebojsy. Knihu lze číst od začátku, od konce či zprostředka. Na pořadí nezáleží a strach k životu prostě patří. Dokonce i máma s tátou se občas bojí!

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 1.26 kg

Napadlo vás někdy, že strachu není třeba se bát? Víte, co se děje s mozkem, když dostanete strach? Proč se říká „Pokakal se strachy“? Existují lidé, kteří se nikdy nebojí? Dá se strach zneužít? A víte, že slon má strach z mravence a žralok z delfína?

Nahlédněte na strach z různých úhlů. Představte si ho jako úzkost, paniku, fobii, ale také jako odvahu. K ruce je vám chlapec Jirka, který se strachem prožívá plno dobrodružství. Dokáže vás rozesmát na celou stránku, tomu věřte. Kdo se bojí, ten do lesa klidně může. Ale půjde se líp tomu, kdo si obavy dokáže přiznat, pojmenovat je a pochopit. To všechno a miliónkrát víc se dozvíte uvnitř!

Tak strachu zdar!… A nebojte se, nebojte se.

 

O knize:

  • Autor: Lukáš Urbánek, Milada Rezková, Jakub Kaše
  •  Yinachi nakladatelství
  • Počet stran: 200
  • Vazba knihy: Pevná bez přebalu lesklá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty