Balíček LÁSKY

769 Kč 819 Kč Sleva 6 %
Skladem

Láskyplný balíček kniha NEJRUDĚJŠÍ RŮŽE ROZKVÉTÁ a netradiční NEJEN VÁNOČNÍ OZDOBY z kolekce LÁSKA beskydské dílny JAATY.

Kategorie: E-shop

Lásky není nikdy dost. Je těžké ji najít, udržet a těžko se snáší, když o ni přijdete. S naším balíčkem Lásky neuděláte chybu, ať už si ho pořídíte pro sebe nebo jako originální dárek pro ty, co jsou zamilovaní až po uši, kdo lásku hledají nebo o ni zrovna přišly. Inspiruje, motivuje i utěšuje. 

  • SADA OZDOB LÁSKA

Neobvyklé a netradiční vánoční ozdoby pro ty z vás, které už nebaví klasické vánoční motivy a chcete mít vánoce více hravé a zábavné. Vánoce jsou  především o lásce a potřebě být spolu s blízkými lidmi. A co je na začátku každého vztahu? No přece LÁSKA.

 

Sada obsahuje:

  • 10 ks láskyplných symbolů lidského těla
  • rozměr cca 10x8cm
  • natřeno kvalitní zlatou uměleckou barvou

 

Autorku Kristýnu Klaban Gregorovou vizuálně inspiroval Ladislav Sutnar a jeho Americké Venuše, Keith Haring a jeho lineart, ale i improvizační umění veřejných záchodků.

 

Vánoční ozdoby, které pomáhají

Organizace Loono šíří osvětu nejen v oblasti prevence samovyšetření prsů a varlat kvůli možným onkologickým onemocněním, ale vzdělává veřejnost v oblasti reprodukčního a duševního zdraví a kardiovaskulárních onemocnění.

V krabičce spolu s ozdobami tak dostanete praktický manuál prevence #prsakoule, a navíc z každé prodané sady darujeme organizaci Loono 50 Kč

 

Každý kus je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační.

K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání.

Není vhodné  produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

 

  • KNIHA NEJRUDĚJŠÍ RŮŽE ROZKVÉTÁ

 

S LÁSKOU je to dneska těžké. Je těžké ji najít, lehké ji ztratit. Nabízí se na seznamkách a učí se v poradnách. Tahle kniha LÁSKU probírá ze všech stran, vtipně a formou komiksu. Trefuje se do černého, hledá historické souvislosti a nutí vás přemýšlet. Opět skvěle napsané, stejně jako autorčina předchozí kniha Ovoce poznání. Doporučujeme všem – zamilovaným, odmilovaným, hledajícím i začátečníkům v lásce, bez rozdílu věku a pohlaví!!

 

O knize:

  • Autorka: Liv Strömquistová
  • Ze švédského originálu vydalo Nakladatelství Paseka v roce 2021
  • Počet stran: 164
  • Vazba knihy: brožovaná
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty