Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

POHRÁTKY aneb cesta pavoučka Vincka

299 Kč
Skladem

Kniha třinácti různorodých pohádkových příběhů vás zavede na naši překrásnou a pestrou planetu Zemi. Průvodcem je kouzelný pavouček Vincek. Příběhy spojují hrátky se slovy a poznávání zvuků z různých jazyků. Pro děti od 3 let.

Kategorie: E-shop

Pohádky vedou malé i velké k vnímání smyslu a hloubky slov. Tvořivým přístupem rozvíjí cit pro jazyk mateřský a podporují objevování jazyků cizích.

Proč POHRÁTKY? Každý příběh je na závěr doplněn o inspirativní list s nápady na nejrůznější činnosti. Aktivity vždy úzce souvisejí s pohádkou. Obsahují otázky k diskuzi, úkoly na zapojení smyslů a rozvoj učebních dovedností, nabádají k pohybové aktivitě a předkládají praktické úkoly do terénu.

I dospělí se baví, rozhodně netrpí :)

 Kniha nám citlivým způsobem připomíná hodnoty, které v naší soudobé společnosti čím dál více chybí.

Je o naslouchání a porozumění, odvaze, poznání, pokoře, toleranci, bytí sami sebou.

 Smyslem knihy je, aby spolu malí a velcí sdíleli společný čas a prostor. Aby se radovali, tvořili a dívali se na svět srdcem.

 

Kniha je určena dětem od 3 let a jejich dospělým průvodcům. Je určena pro rodiny i dětské kolektivy. Je vhodnou pomůckou k multikulturní, jazykové a environmentální výchově.

 

O knize:

  • Autorka: Pavla Soletka Krátka, ilustrace: Marie Snášelová Štorková
  • Vydalo nakladatelství Elmavia, 2015
  • Počet stran: 86
  • Vazba knihy: pevná /barevný tiskBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty