ŠKOLA MALÉHO STROMU - CD MP3

299 Kč
Skladem

Víte něco o duši amerických Indiánů? Víte, že stromy mluví? Víte, jak posílat zprávy prostřednictvím hvězd? Víte něco o smíchu a slzách v lidském srdci? Tento krásný indiánský příběh nám ukazuje, jak žít v souladu s přírodou, rozumět zvířatům a brát si jen to, co potřebujeme.  Zaposlouchejte se do Školy Malého stromu a pochopíte pozoruhodnou jednotu člověka, přírody a kosmu.

 

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.058 kg

Velmi silný indiánský příběh malého chlapce "Malého stromu", který po smrti své matky odešel žít s babičkou a dědečkem (indiány) do hor. Učí jej moudrosti předků, řemeslu, umění přežít a vyjít čestně se světem i sám se sebou. A vidět souvislosti, proč se věci kolem nás dějí tak, jak se dějí. Kéž by tyto životní pravidla dodržovali všichni kolem nás, krásně by se nám všem žilo.

Pocit štěstí a dokonalé pospolitosti je však krutě narušen. Kniha se stala bestsellerem, byla přeložena do mnoha světových jazyků a byla předlohou stejnojmenného filmu. 

  • Čte Lukáš Hlavica 

 

                                 

 

 

  • Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | celková délka nahrávky 7 h 40 min
  • Nahrálo vydavatelství Tympanum v Praze v únoru 2009.

                    

  • O autorovi: 

Forrest Carter (1925–1979)

Americký žurnalista a spisovatel čerokíjského původu. V mládí se živil psaním kontroverzních projevů pro politiky v Alabamě pod Jménem Asa Carter. Kromě nejznámější knihy Škola Malého stromu, kterou napsal v roce 1976 je autorem knihy Odvedu vás do Sierra Madre, ve které vášnivě oslavuje beznadějný zápas indiánského náčelníka Apačů Geronima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty