VÁNOČNÍ OZDOBY LÁSKA

520 Kč
Skladem

Neobvyklé a netradiční vánoční ozdoby pro ty z vás, které už nebaví klasické vánoční motivy nebo jen chcete mít vánoce více hravé a zábavné. Vánoce jsou  především o lásce a potřebě být spolu s blízkými lidmi. A co je na začátku každého vztahu? No přece LÁSKA.

 

Z každé prodané sady pošleme organizaci Loono 50 Kč.

Kategorie: E-shop

Originální, hravé a zábavné. Beskydská dílna JAATY použila pro výrobu ozdob nejstarší symboly, které provází lidstvo odnepaměti. Estetika plodnosti a radosti ze života. 

Jsou určeny pro všechny, kteří se nebojí šokovat netradiční vánoční výzdobou. Ať už si chtějí originálně vyzdobit ložnici, vánoční stromeček nebo gynekologickou ordinaci, hledají originální dárky pro kamarády(ky)  nebo svatební dar nebo hledají prostě něco jiného. Fantazii se meze nekladou.

 

Sada obsahuje:

  • 10 ks láskyplných symbolů lidského těla
  • rozměr cca 10x8cm
  • natřeno kvalitní zlatou uměleckou barvou

 

Autorku Kristýnu Klaban Gregorovou vizuálně inspiroval Ladislav Sutnar a jeho Americké Venuše, Keith Haring a jeho lineart, ale i improvizační umění veřejných záchodků.

 

Vánoční ozdoby, které pomáhají

Organizace Loono šíří osvětu nejen v oblasti prevence samovyšetření prsů a varlat kvůli možným onkologickým onemocněním, ale vzdělává veřejnost v oblasti reprodukčního a duševního zdraví a kardiovaskulárních onemocnění.

V krabičce spolu s ozdobami tak dostanete praktický manuál prevence #prsakoule, a navíc z každé prodané sady darujeme organizaci Loono 50 Kč

 

Každý kus je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační.

K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání.

Není vhodné  produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty