BETLÉM - vánoční limitka

499 Kč
Skladem

Figurky nejen k vytvoření vlastního dřevěného betlému.

Vyprávějte si příběh o narození Ježíška a u toho si vytvořte vánoční betlém podle vlastní fantazie. Šest dřevěných figurek do betlému před Vánoci poslouží jako krásná dekorace a přes rok si s nimi můžete hrát třeba divadlo. Součástí je i přiblížení Betlémského příběhu a vysvětlení jednotlivých pojmů (kdo byli tři králové, jejich dary, historie, význam betlemářství, atd.)

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.333 kg

Náš betlém se skládá ze tří figurek s „korunkou“ (tři králové), které jsou každá z jiného druhu dřeva, a vždy je mezi nimi černý panáček (z amerického ořechu). Dále nechybí Josef, Marie a malý Ježíšek i s kolébkou.  Můžete si ho postavit tak jak je, nebo si ho dozdobit dle své fantazie. Figurky můžete oblékat do různých látek nebo nabarvit akrylovými barvami. Každý rok může být váš betlém jiný :-)

Zároveň je to skvělý prostředek k vyprávění vánočního příběhu. Víte jakou symboliku mají tři králové? A proč přinesli právě ty dary, které přinesly? A proč přišli až po pastýřích? Odpovědi na všechny (i další) otázky najdete v přiloženém Povídání o narození Ježíška, symbolice třech králů a tradici betlémů.

 

Sada BETLÉM obsahuje:

  • 3 dřevěné figurky s korunkou, 11cm
  • 1 dřevěnou figurku panáčka, 10 cm
  • 1 dřevěnou figurku panenky, 10 cm
  • 1 dřevěnou figurku miminka, 5 cm
  • 1 dřevěnou kolébku,
  • povídání o narození Ježíška, symbolice třech králů a tradici betlémů.

 

Doporučujeme v kombinaci s knihou Putování, která provede dospělé i děti den po dni celým vánočním časem, od 1. prosince až do 6. ledna.

Všechny figurky jsou z tvrdého či polotvrdého dřeva.

Vyrobeno v České republice.

Dekorace ani látky nejsou součástí balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty