Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

CYKLICKÝ KALENDÁŘ + DENÍČEK SLEČNY EM

Nejen ženy, ale i dívky jsou cyklické. Tento cyklický kalendář, originálně upravený pro dospívající dívky, popisuje jednotlivé fáze cyklu (periody). Jak se může dívka cítit, její příznaky, co jí může ulevit atd. . Deníček slečny EM - jednoduchou formou informuje o všem, co by dívky měly vědět o menstruaci a svém těle.

 

vzdelavaci

Kategorie: E-shop

Zvolte variantu

Česká verze
Momentálně nedostupné
99 Kč
Slovenská verze
Momentálně nedostupné
99 Kč

Cyklický kalendář a deníček slečny Em vznikl ve spolupráci s Bc. Kateřina Juřenčákovou (www.prirozenaantikoncepce.cz), Markétou Zika KoppovouDis. (www.inspirituala.cz), Ing. Kateřinou Kadlecovou Makrlíkovou (www.nehormonalka.cz), odbornicemi, které se zabývají ženskými tématy, setkávají se s dívkami i ženami a potvrdily nám, že zdravý postoj k menstruaci má obrovský vliv na sebevědomí, sexualitu a ženství.

Doplňují je originální ilustrace od Kateřiny Zadákové (www.instagram.com/katiesdrawer)

Tento cyklický kalendář i deníček slečny Em jsou součástí naší Sady menarche https://www.pikle.cz/e-shop/sada-menarche-sada-pro-prvni-menstruaci/

Více o sadě a vůbec tématu menstruace a dospívání najdete na stránce www.sadamenarche.cz

 

 Obsahuje:

  • Originální knížečku „Deníček slečny Em“ – jednoduchou formou informuje o všem, co by dívky měly vědět o menstruaci a svém těle.
  • Cyklický kalendář – originálně upravený pro dospívající dívky.

 

 

Jste-li vzdělávací zařízení a přemýšlíte o nákupu více kusů, obraťte se na nás a zkusíme vymyslet výhodnější cenu.

Baleno v papírovém sáčku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty