Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

TÉMĚŘ TAJNÝ PRŮVODCE DOSPÍVÁNÍM

299 Kč
Skladem

„Téměř“ tajná knížka určená všem teenagerům. Je napsaná svěží a upřímnou formou deníku dvou nerozlučných kamarádů – Báry a Pavla, kteří si zapisují své poznatky, problémy a příběhy. V knize se čtenář dozví, co se děje v období menstruace, k čemu je kondom, jaké formy antikoncepce existují, jak se v dospívání mění ženské a mužské tělo, co je vlastně ten sex, kdo je panic, co je třeba akné, jak naše tělo funguje, co se děje v těhotenství, co je to sexuální identita, no zkrátka vše, co každý správný puberťák potřebuje znát.

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.475 kg

Autorky v knížce popisují všechny obavy, starosti, zmatené pocity, tělesné změny a mnoho nového a neznámého, co s sebou puberta přináší. Svým obsahem je uvolněný až malinko drzý, ale přitom zdravě zvídavý a srozumitelný, s velkou dávkou pochopení, nadhledu i odborných rad. Otevřený deník se svéráznými ilustracemi si přečte každý rád bez pocitu studu, a navíc se bude i dobře bavit.

 Doporučujeme pro dívky i chlapce od cca 11 let.

 

 O knize:

  • Autorky: Ilona Einwohlt (text) a Katharina Vöhringer (ilustrace)
  • Německý originál vyšel v roce 2017, do češtiny byl přeložen v roce 2019.
  • Nakladatelství Grada
  • Počet stran: 120
  • Vazba knihy: pevná, šitá

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty