Rozhodly jsme se Pikle ukončit. Proto jsou už některé produkty vyprodané a nebudou se znovu naskladňovat. Pokud se vám naše značka, produkty, eshop... líbí, je k prodeji. Pro více informací se ozvěte na mail kujme@pikle.cz

POVÍDÁNÍ O HVĚZDNÉ OBLOZE

40 Kč
Skladem

V brožurce Povídání a zajímavosti o hvězdné obloze si přečtete stručné příběhy o vzniku 18 souhvězdí. Povídání je součástí poznávací sady Malý hvězdář a nyní máte možnost si jej koupit i samostatně.

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.013 kg

Věděli jste, že souhvězdí Orion je pojmenováno po statném lovci, jehož otcem byl Poseidon, vládce všech vod? Že souhvězdí Lyra se dostalo na oblohu díky Orfeovi, který hrál na tento nástroj tak nádherně, že utišil i dravou zvěř a pohnul skálami? A souhvězdí Lva můžeme pozorovat na počest vítězství řeckého hrdiny Herkula nad zlým a nebezpečným nemejským lvem.

V Povídání najdete kromě 18 mýtických příběhů o vzniku souhvězdí i mnoho dalších zajímavostí o hvězdném nebi, co to jsou hvězdy, proč vidíme vždy jiná souhvězdí a mnoho dalších zajímavostí. 

Povídání je součástí poznávací sady Malý hvězdář a nyní máte možnost si jej koupit i samostatně.

 

  • Rozměr 10,5 x 13 cm (trochu menší A5), barevná,
  • 13 stran (4 z toho jsou obecné povídání o hvězdné obloze, zbytek pak příběhy o 18 souhvězdích, která jsou součástí sady Malý hvězdář).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty