VINCEK, VLK A LUCINKA

320 Kč
Skladem

Kniha, která pohladí, potěší a inspiruje děti i dospělé!

Volné pokračování dětmi oblíbené knihy Pohrátky aneb cesta pavoučka Vincka. 

 

Kategorie: E-shop

Pavouček Vincek, malý světoběžník a objevitel, už trochu povyrostl a vstupuje do učení. Není to však škola jen tak ledajaká… Starý pavoučí král Kukichón jej posílá do Vlčí školy. Moudrý Vlk přicházející z Říše hvězd pro tentokrát seznamuje svého učedníka se všemi živly. Vinckovým úkolem je živlům porozumět a povědět o svém poznání lidským dětem. To však není úkol jednoduchý…

Naštěstí má ve světě lidí kamarádku Lucinku. A to je dívenka bystrá a vnímavá. Zdalipak společně dokáží rozzářit srdce malých i velkých?

Tato něžná a moudrá kniha je doplněna barevnými i černobílými ilustracemi. Do knihy můžete kreslit vy i vaše děti!“Po duhovém mostě sestupoval k trochu roztřesenému Vinckovi urostlý a krásný Vlk. Jeho oči tolik zářily. Byly plné lásky a porozumění. Vincek v nich na malou chvíli zahlédl veškerou moudrost světa. Vlk si před pavoučka lehl a v tichosti jej pozoroval. Slov nebylo třeba. Po chvíli moudrý Vlk ticho přerušil: „Jsem Vlk. To stačí, klidně mi tak říkej."

 

O knize:

  • Napsala Pavla Soletka Krátká a Marie Madeira
  • Ilustrovala Marie Snášelová Štorková
  • Roku 2017 vydalo nakladatelství Elmavia
  • Počet stran: 64
  • Vazba knihy: pevná/vázaná

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Související produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení